VAŠE KOMENTÁŘE

Lada Š., 15. 11. 2018

Ráda bych touto cestou poděkovala za přínosné školení. Ač to nebylo školení týkající se přímo naší práce, věřím, že metoda, kterou nás Míša naučila nám do budoucna pomůže v pracovním procesu i v životě. Kurz jsem si užila a znalosti i nadále budu využívat! Smekám před vnitřním klidem a energií Míši, která nás tímto dokázala nakazit a vytvořila tím skvělou atmosféru! 

 

Lenka K., 14. 11. 2018

Moc děkuji za tento kurz a možnost se ho zúčastnit. Byl to jak psychický relax a odreagování se od práce, tak velmi zajímavý zážitek a překvapení, co člověk dokáže nakreslit a překonat sama sebe. Lektorka Míša byla perfektní, dokázala navodit příjemnou atmosféru a naladit i ty největší pesimisty tak, aby vytvořili krásné umělecké dílo :-) Doporučuji všem, hlavně těm, co si myslí, že vůbec neumí kreslit - jejich výtvory byly paradoxně jedny z nejlepších.

 

Renata K., 14. 11. 2018

Skvělý kurz, stále usměvavá a trpělivá lektorka - uteklo to jako voda a závidím všem, které to teprve čeká. :-) Nevěřila jsem, že něco namaluji i já, ale povedlo se. :-) Děkuji.

 

Jana F., 14. 11. 2018

Děkuji Míši za odhalení tajemství kreslení pravou mozkovou hemisférou. Kurz byl nabitý pozitivní energií, přátelskou atmosférou a opravdu byl příjemným zastavením v uspěchané době. Jsem ráda, že jsem se mohla kurzu zúčastnit a ostatním, kteří se rozhodují zda ano či ne, vřele doporučuji. Míši ještě jednou moc díky!!! 

 

Veronika H., 27. 9. 2018

Za mě jednoznačně nejlepší kurz, na kterém jsem kdy byla a ze kterého budu čerpat ještě hodně dlouho. Nejen, že mi Míša ukázala jak kreslit, ale otevřela mi oči také v tom smyslu, že není vždy tou jedinou a zaručeně nejlepší cestou dívat se na věci tak, jak to máme vžité a jak se "to má". Je skvělé nechat se naučit vidět věci jinak :-). Díky Míšo, jsi skvělá!

 

Hana K., 27. 9. 2018

Výborný kurz se skvělou lektorkou, v příjemné atmosféře. Je úžasné překročit hranice svých možností. Za mne taktéž 6*. Míšo, děkuji! 

 

Robert S., 27. 9. 2018

Když se tak na to koukám, tak se zde dalo používat CTRL +c a CTRL +V. :) Byl to naprosto skvělý kurz, s naprosto skvělou, empatickou, příjemnou, ochotnou, profesionální lektorkou. Díky tomu bylo možné se naprosto uvolnit, a pokoušet se vytvářet v uvozovkách pro nás umělecká díla. :) Děkuji i ostatním účastníkům kurzu, protože atmosféra byla uvolněná a hodně jsme se i nasmáli. Vřele všem doporučuji, pokud chtějí na chvilku vyjít z té pracovní šedi a poznat trochu jiný svět. Díky, Míšo...
 

Michal N., 26. 9. 2018

Výborný kurz, velmi dobře připravené a samozřejmě bezva Míša. Není to jistě jen o kreslení, neboť si vlastně odnesete to, jak lépe využívat tvůrčí sílu a jak na věci můžete koukat kreativně a ne se omezovat rozumově. A to se jistě hodí nejen do soukromého, ale také pracovního života. Kurz určitě není o tom na chvíli zcela vypnout, ba naopak řádně využijete „mozkové závity“! A budete překvapeni, co vše dokážete! Díky, Míšo!

 

Hedvika L., 25. 6. 2018

Velmi dobře připravený kurz, kterým provázela úžasná lektorka. Pohodová atmosféra. Pokud bude pokračování, nebudu váhat. Děkuji a připojuji se k hodnocení 6 ★.

 

Martin F., 21. 6. 2018

Neskutečné. Já jsem nakreslil portrét. JÁ!!! A to znám spoustu čtyřletých, kteří kreslili daleko lépe, než já. DALEKO! Respektive tak to bylo PŘED kurzem. PO kurzu jsem nakreslil portrét, který, když jsem šel vyfotit, tak mi ho foťák detekoval jako tvář. A nebyl jsem sám! Všechny portréty PO nám foťák detekoval jako tváře. Připojuju se k hodnocení Báry - 6★ z pěti možných. Navíc člověk zjistí, jak moc si vlastně sám překáží (levou hemisférou), což se dá aplikovat i na věci mimo kreslení.

 

Bára L., 21. 6. 2018

První věcí bylo setkání s úžasnou lektorkou, která je nejen velmi nadaná, ale také plná pozitivní energie. Celý den byl neustále živý a plný zajímavých technik na probuzení pravé mozkové hemisféry. Naučila jsem se spoustu nových věcí a ano je možné naučit se kreslit:) Děkuji Míšo, za mě 6★.